Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Så i en tråd litt lengre nede om musikalske og rytmiske barn.

Må bare fortelle litt om vår lille EldsteMann. Var nordover i pinsen og der var vi på familiegrillfest hos tante. Da kvelden kom ble barna iført pysj og fleecedress og Trollmora regnet med sovende barn på den timen kjøreturen tok. Sangstjerna i familien slo derimot til og underholdt både lillesøster, mormor og mor hele veien hjem. Av og til klarte han å få med LilleSnupp på allsang og dermed klarte han det kunststykket å holde henne våken hele veien frem til senga.

Gleden over sitt lille show i sangstjerna var bare så stor og han mottok applaus fra fremsetet som bare en ekte primadonna kan.

Både barnehagen og musikkbarnehagen er helt klart med på å fremme musikkgleden i en liten tass og jeg håper han bevarer gleden over sangen i all sin tid :o)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Herlig herlig:-))

Skrevet

Så skjønn han er, lille Trollgutten!! Synes jeg ser dere på biltur, he he... Vi to jentene pleier å ha allsang i bilen på vei til barnehagen. Gjerne sammen med radioen og da går det i alt fra "Dyrene i Afrika" til "Born in the USA". Moro for mor også!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...