Anonym bruker Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Har nå ikkje drukket pepsi på 5 mnd ca, men i dag kom lysten tilbake.... Føler meg litt mer normal nå, da pepsi har vært min favoritt brus i mange år.
velsignet med to Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Hehe har det akkurat som deg Har alltid likt pepsi max, det har vært favoritt-brusen min. Men så blei jeg gravid og hærte ikke smaken av det. Men nå er lysta tilbake ja Heldigvis er den jo sukkerfri da..
atsjo Skrevet 4. juni 2007 #3 Skrevet 4. juni 2007 Fikk også avsmak på pepsi max de første månedene, hehe.. litt merkelig.. Lysta er tilbake her også
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #4 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #5 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #6 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #7 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #8 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #9 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #10 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #11 Skrevet 5. juni 2007 Hehe. Så rart. Jeg mistet oxo lysten på den ene brusen jeg likte. Pepsi max altså;-) Den ble for sterk på en merkelig måte. Lysten har ikke kommet tilbake enda, (13+1) så her går det i fanta free. Og vann som har blitt veldig mye bedre de siste mnd. Klager ikke på det.
Aprilmor m/gutt i magen Skrevet 5. juni 2007 #12 Skrevet 5. juni 2007 Oiii. Fikk beskjed om at jeg ikke fikk lagret jeg. Sorry folkens.
prøvekluten+3små Skrevet 5. juni 2007 #13 Skrevet 5. juni 2007 hahha,ja nå har vel de fleste fått med seg at DU liker pepsimax aprilmor:oD jeg og hadde det slik mens jeg hadde verste spyinga...da var det bare cola tøff som gjaldt...greide ikke drikke no anna enn det og vann..men nå er pepsimax'en atter tilbake i kjøleskapet mitt;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå