JPG2011 Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Som gravid, eller er det noe som må overlates til mannen??
Tide-li-bom Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Hvis du har lyst så skal du nok bare sette igang. Men hvis du ikke har lyst, så fins det nok mange gravid-unnskyldninger til å la være
fairy Skrevet 4. juni 2007 #4 Skrevet 4. juni 2007 Jeg har gjort det iallfall.. Og her sparker det ennå! Tror ikke det skal være noe farlig. Jeg hadde opprinnelig tenkt å la vær, men klarte ikke å sitte å se på heller. Om jeg maler eller sitter og ser på så får jeg jo gasene i meg uansett. Fikk beskjed på malingsbutikken at det ikke var noen fare heller.
jentebabymom Skrevet 5. juni 2007 #5 Skrevet 5. juni 2007 det går nok bra...flink pike som beiser huset da.anbefaler en maske foran fjeset av og til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå