Gå til innhold

Feirer dere bryllupsdag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har vært gift i to år nå og har ikke feiret en eneste bryllupsdag. Ikke gjort annet enn å gratulerer hverandre med dagen lissom.

 

Hva gjør dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi går ut sammen og spiser en bedre middag uten barn på bryllupsdagen vår.

Skrevet

Vi er ikke gift enda da,men gifter oss om litt over 2 uker til. Men vi har frem til nå feiret årsdagen vår hvert år, og har planer om å feire bryllupsdagen vår fremover :-) Syns det er kjekt å feire oss litt jeg :-)

Skrevet

Glemte å si hva vi gjør :-D Vi pleier å kjøpe en gave til hverandre, og vi går ut å spiser en bedre middag bare vi 2. Når vi gifter oss,så kanskje vi kjøper/gir noe utifra hva året vi har vært gift i symboliserer (feks 1 år = papir, kanskje en billett av et slag,eller gavekort :-) )

Skrevet

Hehe, vi gratulerer hverandre med dagen:) Ett år glemte jeg tom at vi hadde bryllupsdag:)

Skrevet

Vi gir da ikke hverandre gaver, men det er fordi bryllupsdagen er i desember, og mannen har bursdag 6 dager etter bryllupsdagen, så er det julaften og så min bursdag. Ergo det blir en del pakker i desember. Hadde det vært en annen mnd. hadde vi nok gitt presang og.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...