Anonym bruker Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Du skrev at guttebabiser blir til først i EL, og jenter ved EL. Har hørt at babycompen sier det samme som du. Er det babycomp du også har, eller er det dine egne erfaringer? Mange sier jo motsatt av babycompen, men når jeg ringte dei for å spørre, hadde dei visst mange data på at det stemmer!
Mor til en stor og en liten Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Jeg har en el kalender på mobilen min som jeg fant på internett og der kan man legge inn om man ønsker gutt eller jente og da forteller den deg når i syklusen man skal ha sex. Og iflg den stemmer det på meg. Vi brukte ikke den på den måten, tenkte ikke på det da. Jeg var mest interessert i å vite når el var slik at vi kunne satse ekstra disse dagene og jammen slo det ikke til på første forsøk etter jeg slutta på pillene :-) Til og med på første dag av el, iflg el kalenderen.
Mor til en stor og en liten Skrevet 4. juni 2007 #3 Skrevet 4. juni 2007 Her er adressen hvis du selv vil legge den inn på mobilen din.- Koster ingenting. http://wap.jxlab.com/files/lite/Calendar.jad
Anonym bruker Skrevet 4. juni 2007 #4 Skrevet 4. juni 2007 Tusen takk for svar! :-) Skal plotte den inn på mobilen min! :-) Babycompen, sier det samme at sex før EL gir gutt o på EL gir jente!
Mor til en stor og en liten Skrevet 4. juni 2007 #5 Skrevet 4. juni 2007 Du må gi tilbake melding om hva du syns om kalkulatoren samt om dere fikk like god hjelp av den som oss :-) Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå