Espoir Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Dattern min skal ha sommerfest i barnehagen i dag, rundt stengetid, og foredlre osv. kommer, og så blir det grilling og sånt. Jeg hadde ikke planlagt på ha med rene klær til festen, selv om hun sikkert er møkkete etter varm, støvete dag i barnehagen. Er det helt forkastelig? Hadde dere tatt med fine klær til ungen?
Gjest Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Hmm, hadde ikke tatt med fine klær, men hadde kanskje tatt med en ren t-skjorte. Sønnen min er helt klam etter en lang dag ute, da kan det være godt med en tørr t-skjorte.
Gjest Skrevet 4. juni 2007 #3 Skrevet 4. juni 2007 Nope, hun skitner nok bare dem til på 5 min uansett
Gjest Skrevet 4. juni 2007 #4 Skrevet 4. juni 2007 Barn skal være litt møkkete etter en dag i barnehagen. Det er jo tegn på at de leker godt og trivs. Jeg hadde ikke tatt med nye klær, men kanskje noen våtservietter til hendene om det skal spises.
HTC Skrevet 4. juni 2007 #5 Skrevet 4. juni 2007 Jeg pleier å ta med en ok kjole eller skjørt + våt klut i en pose, for å vaske av den værste møkka + hår børste for å gre ut de værste flokene, kanskje flette på nytt. Ikke like striglet som bursdag, men synes det er riktig at hun skal lære seg å stelle seg etter en lang "arbeidsdag i barnehagen" og når hun skal på fest etterpå. Jeg har jo lyst til å være ren og pen. Graver jeg i jorda for å plante blomster rett før festen, så ville jeg jo vasket meg og skiftet klær? Da tenker jeg det samme om datteren min også. Tipper du ser begge deler. Kos dere :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå