Goodbye Kitty Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Jeg har gåttt lenge å vært slapp og kvalm.. Tatt endel blodprøver, som forøvrig var fine. men er det vanlig standard å ta prøver på leukemi? Vet ikke om det er tatt, men legen snakket noe om blodlegemer som var fine osv. Plutselig fått panikk for at jeg har fått denne sykdommen.
Fraggelhysa! Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Hvis du hadde hatt leukemi så hadde de sett det på blodprøvene dine, så du trenger ikke å være redd. Får du nok søvn? Vitaminer? Spiser du ofte nok? Dette er ting som virker inn på dagsformen din. Hadde du hatt noe så alvorlig som blodkreft kan jeg love deg at du hadde blitt kjempesyk! Ikke vær redd, det kan være redselen som gjør at du blir slapp og uvel.
Leola Skrevet 4. juni 2007 #3 Skrevet 4. juni 2007 Hei! Blodlegemer er ikke bare noe en tar for å indikere leukemi:) Kan jo være i forbindelse med infeksjoner osv Tror nok du kan slappe helt av, hadde du hatt Leukemi hadde det helt garantert gitt utslag på blodprøven! Har også vært veldig kvalm i noen uker. Tatt x antall graviditets tester og skjønner ikke hva det kan være. Men jeg tror det å være trett og sliten ofte kan gi kvalme, har iallefall slått meg til ro med det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå