Ella i farta Skrevet 4. juni 2007 #1 Skrevet 4. juni 2007 Den står låst utenfor her...rolig strøk og alt. Det var ikke noe veldig dyr sykkel...men allikevel så bittert. Vi må jo tross alt kjøpe ny:( Så utrolig frekke folk er!
Gjest Skrevet 4. juni 2007 #2 Skrevet 4. juni 2007 Den er ikke innmeldt i Falkens sykkelregister da? Det er lurt, da kan man enten få den tilbake om den blir funnet, eller man kan få igjen på forsikringa. Ikke alltid det lønner seg kanskje, kommer an på prisen på sykkelen, mtp egenandel. SKikkelig kjedelig når sånt skjer da:(
Ella i farta Skrevet 4. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. juni 2007 Nei det var bare sånn billig sykkel...hadde akkurat investert i en dyr sykkel til meg og så skulle han få en neste år fordi vi ikke hadde råd til begge i år. Hadde tenkt til å sykle mye i ferien og sånn:( Nei er ikke i registeret den var for billig til at det lønner seg med hensyn til egenandel osv...det "verste" er at min kjempedyre sykkel stod rett ved siden av og den tok ingen!
rampetrollet Skrevet 4. juni 2007 #4 Skrevet 4. juni 2007 Siden de tok den billigste så kanskje de har bare lånt den og slengt den fra seg i nærheten der h*n bor? Kjapp måte å komme seg hjem i fylla, men dårlig gjort er det uansett ! Hadde tatt en runde og kikket i nabolaget. Håper den dukker opp igjen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå