texasmor og Tordar Skrevet 3. juni 2007 #1 Skrevet 3. juni 2007 og mye vondt i hodet. Våknet faktisk med hodepine i 5 tiden i natt og paracet som ikke hjalp. Holder det gående enda. Babyen har normalt ett veldig aktivt liv i magen, men i dag så er han veldig veldig rolig. Noen som har hatt det slik før? Kjenner han jo en sjelden gang innimellom men vet ikke helt om det er noe jeg skal/kan gjøre. Noen som vet?
Topmodel Skrevet 3. juni 2007 #2 Skrevet 3. juni 2007 Jeg har hatt sånn forringe uka .Heldigvis jeg hadde time hos jordmara neste dag .Der slå hjertet men jordmor sa hvis det fortsetter jeg måtte kontakte fødeavd. men samme kveld han våknet og sparket (spilte fotball). drikk noe søt og vent .hvis det ikke hjelper ring føde avd.
texasmor og Tordar Skrevet 3. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. juni 2007 Hmm takk skal prøve det. Har bare så snabla vondt i hue i tillegg. Helt gåen jeg.
Regnbuemor til 2 Skrevet 3. juni 2007 #4 Skrevet 3. juni 2007 Uffda! Ta deg et glass med saft, sterkt blandet. Drikk det fort og legg deg litt nedpå. Det er sykehustrikset. Om det ikke hjelper så ring føden!!! Man skal altid vokte seg for endret bevegelsesmønster hos babyen når men er så langt på vei som du er nå. Jeg ringte dit selv forrige uke, og de er veldig snille og hjelpsomme. ( fikk en UL til jeg da, så jeg fikk se ham igjen, ikke at jeg fattet så mye av det jeg så men..) Lykke til da i varmen. Ikke nøl med å ringe da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå