Gjest Skrevet 3. juni 2007 #1 Skrevet 3. juni 2007 Hva koster det for disse pillene? Er det lik pris på 10mg og 15 mg. Skal ringe legen min i morra og få tinme ang min vekt for jeg har enedlig innsett at jeg trenger hjelp klarer ikke dette alene:( snufs. Og som jeg gruer meg til og ta opp dette problemet med legen min har ikke tørt og spørre hun om hjelp før men nå må jeg gjøre det. Syns det er så flaut og spørre om hjelp på grunn av vekt.
Herlige barn har jeg fått Skrevet 3. juni 2007 #2 Skrevet 3. juni 2007 Her er prisene:Pakninger og priser: 10 mg: Enpac: 28 stk. kr 577,90. 15 mg: Enpac: 28 stk. kr 672,10. Det er vel ikke flaut og innse at man har et problem og trenger litt hjelp for og løse dette?
Har byttet nick ! Skrevet 3. juni 2007 #4 Skrevet 3. juni 2007 i følge felleskatalogen koster 28tab 10mg 577kr og 28 tab 15mg 672kr. Lykke til da =)
Gjest irismor Skrevet 3. juni 2007 #6 Skrevet 3. juni 2007 Jeg betaler rundt 700.- for 28 tabletter. Men husk at du også må tenke litt på kostholdet. Jeg har lagt merke til det at når jeg tar reductil så er jeg mere bevist på hva jeg spiser og drikker. Drikk mye vann og ikke vei deg hver dag. For da blir du bare oppgitt over at vekten ikke går fortere ned. Lykke til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå