*mamma* snart bryllup Skrevet 2. juni 2007 #1 Skrevet 2. juni 2007 Har sagt at de ALDRI vil ha mer barn ombestemt seg etter senere tid? Min kjære sier han ikke vil ha mer barn, men vi er uge har 2 små barn, med 1 år mellom rom. Tinge er at jeg kanskje kunne tenke meg å være gravi en agng til om noen år, har en følelse som sier han vil ombestemme seg med tide. Han er så veldi bestemt dermed blir jeg til tider i tvil om han noen gang vil ha mer barn.. Noen som har opplevd dette og har nå fått mer barn? Tingen for han ikke vil ha mer barn er: vi var veldi unge (hadde dårlig øko som tok på det meste. Eldste hadde kolikk, og ja hhehe, de er ensten som tvillinger;) (derfor jeg har en følels av at det er bare "nå" han sier det..off blir så lei meg når jeg tenker på det for kunne med tidn tenkt meg ett lite barn til.
Storebror & Lillesøster Skrevet 2. juni 2007 #2 Skrevet 2. juni 2007 Kanskje det ikke er tiden og tenke på det nå fordi det er nok med de to dere har foreløpig,så ja mulig han forandrer mening etter noen år og de har blitt litt større og klarer seg litt på egenhånd.... Lykke til.
*mamma* snart bryllup Skrevet 2. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 2. juni 2007 Takk:) Off *sukk* ja håper inderlig det.
Nusseline♀♀♂ Skrevet 2. juni 2007 #4 Skrevet 2. juni 2007 Ja min ville sterilisere seg etter vi fikk nr 2, men det gikk ikke jeg med på. Etter noen år ble jeg gravid igjen, planlagt. Og han snudde av seg selv, jeg maste ikke om flere barn. Så det er mulig. Nå har vi jenter på snart 4 og 6 år, og en gutt på 14 mnd.
*mamma* snart bryllup Skrevet 2. juni 2007 Forfatter #5 Skrevet 2. juni 2007 Dnååå akkurat ett slik mellomrom jeg vil ha! Så det er mulig altså, jeg håpe og håper det en dag vil hende *smiler*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå