Blåveis Skrevet 2. juni 2007 #1 Skrevet 2. juni 2007 Hvis en har vært utsatt for en ulykke og har famileulykkesforsikring for 36 G. Er det slik at hvis jeg hadde vært singel uten barn så hadde jeg fått utbetalt en viss prosent av 36 G , men siden jeg har mann og barn får jeg bare prosent av 12 G ? Eller får mann og barn også 12 G hver slik at det blir 36 G til sammen ? Blir så forvirret. Er det virkelig sånn at du får mindre igjen på forsikringen hvis du har familie enn hvis du er singel ? Takker for svar !
♥♥ M ♥♥ Skrevet 2. juni 2007 #3 Skrevet 2. juni 2007 Tror det er slik at dere får utbetalt 36 g. det er jo det dere har betalt forsikring på.
Blåveis Skrevet 2. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 2. juni 2007 Er det noen som vet helt sikkert ? Det er såååå lenge til mandag og jeg får et skikkelig svar :-(
My boobs are ok! Skrevet 2. juni 2007 #5 Skrevet 2. juni 2007 Du får nok bare en viss % av 12G. Det er vanlig med avkortning avhengig av hvor mange dere er i husstanden.
Blåveis Skrevet 2. juni 2007 Forfatter #6 Skrevet 2. juni 2007 Ja, jeg vet at vi får 25 % av 12 G, men får vi 12 G hver eller er det bare jeg som får ? Hvis jeg hadde vært singel hadde jeg jo fått 25 % av 36 G. Det er det jeg ikke skjønner - kan systemet være så urettferdig ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå