BEA-77 Skrevet 1. juni 2007 #1 Skrevet 1. juni 2007 He he, av den litt stressede sorten jeg.... Er bare 3 mnd på veg, men lurer allerede på hvor vognen skal stå når den ikke er i bruk. Kan de stå i garasjen, eller blir dette for fuktig eller noe? Hvor oppbevarer dere vognene deres? Takknemlig for svar!
mamman te JM og M Skrevet 1. juni 2007 #2 Skrevet 1. juni 2007 hadde den inne i stua eller i bilen jeg!! redd for skader hvis den står ute!!
Turid Laila Skrevet 1. juni 2007 #3 Skrevet 1. juni 2007 Akkurat nå står den på barnerommet, men når vi tar den i bruk, mellom hver bruk da, kommer den til å stå i gangen...
PintSizedDictator Skrevet 1. juni 2007 #4 Skrevet 1. juni 2007 Kommer til å ha den stående i gangen eg...så får det heller bli litt knoting når noen skal inn eller ut:P
ano`num *17.03.10* Skrevet 1. juni 2007 #5 Skrevet 1. juni 2007 Vi må bakse vognen gjennom en lang trang gang før vi kan sette den fra oss. Så mellom to gangers bruk pr dag er tanken å sette den i garasjen. Spes hvis den er våt eller har skitne hjul. Men om natten etc skal vi ha den inne i gangen. (Ønsker ikke å kjøre den gjennom den gangen flere ganger daglig om det ikke er nødvendig. I den gangen har vi bla badet vårt. Ikke særlig kjekt med masse sand ol der da)
Gjest Skrevet 1. juni 2007 #6 Skrevet 1. juni 2007 den skal nok stå i gangen den.. nede. vi bor i leilighet i 2 etg så det er veldig kronglete og få den opp.. nå før bruk står den og bare roper etter å bli brukt på det ny opp pussete barne rommet
Bibi m/2 nå (",) Skrevet 1. juni 2007 #7 Skrevet 1. juni 2007 Min står i gangen, har stått der i sikkert 2 mnd
AE❤️ Skrevet 1. juni 2007 #8 Skrevet 1. juni 2007 Vår står i gangen under trappa opp til 2.etg Vil ikke ha den ute med tanke på fukt osv..
L-O-V-E&prinsen+spireimagen:) Skrevet 1. juni 2007 #9 Skrevet 1. juni 2007 vi har den nå på soverommet siden den ikke er brukt og sånn. har veldig stort rom så det passer fint:) Men når den blir i bruk har vi en bod i yttergangen som er super som den skal stå i. . . =)
gullet kom 03.07.07 Skrevet 1. juni 2007 #10 Skrevet 1. juni 2007 står i gangen å venter... må sies at gangen er stor
Gjest Skrevet 1. juni 2007 #11 Skrevet 1. juni 2007 Den står i gangen. Vi har to utgangsdører,og jeg kommer til å bruke den nederste når babyen har kommet. Vanligvis bruker vi den i 2.etasje,men det blir så mye knoting med å få vogna opp og ned den trappa.
Gjest Skrevet 1. juni 2007 #12 Skrevet 1. juni 2007 Vi bor i blokk så den står i kjelleren. De jeg kjenner med hus/rekkehus har den bare under tak eller setter den i gangen.
Sommerfugl78 Skrevet 1. juni 2007 #13 Skrevet 1. juni 2007 Vi bor i 3. etg. Understellet blir stående nede i gangen, så får vi bære opp bagen. Usikker på om jeg vil la bagen stå igjen nede i gangen...? Foreløbig står vogna lagret inne i huset hos svigerfar.
Raych Skrevet 1. juni 2007 #14 Skrevet 1. juni 2007 Vår vogn kommer til å stå i hallen. God plass til den der, og greit når vi skal ut og inn:)
*RutIetutt* Skrevet 2. juni 2007 #15 Skrevet 2. juni 2007 Vår stod i gangen hele tiden - er nå flyttet ut i boden (som er isolert) frem til vi enten får solgt den eller evt bruker den igjen... Hadde ikke satt den ute eller i en uisolert bod el....redd for at den skal mygle el.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå