Anonym bruker Skrevet 1. juni 2007 #1 Skrevet 1. juni 2007 har fått mer vann i kroppen nå.spes.i fingrene mine...ekkel følelse.nummen.noen andre? har 2 uker til termin
Pianutten Skrevet 1. juni 2007 #2 Skrevet 1. juni 2007 Mhm...jeg har hatt det sånn i flere uker nå. Jeg har mistet følelsen helt i 3 fingre på ene hånden, mens den andre hånden fungerer greit ennå. Jeg har 4uker til fødsel. Helt forferdlig følelse og ikke kjenne noe ja...ekkelt. Men de fleste jeg har snakket med ang. vann i kroppen, sier at det meste forsvinner iløpet av 1uke etter fødselen...så vi får satse på det da
Anonym bruker Skrevet 1. juni 2007 #3 Skrevet 1. juni 2007 ja vannet forsvinner jo fort igjen.vi satser på det da,hehe
babybooooom-OG Alisha babyen.. Skrevet 1. juni 2007 #4 Skrevet 1. juni 2007 samme her..har ikke hatt noe vann i kroppen før nå...sitter i fingrene, leggene, og føttene...leddene i fingrene gjør vondt når jeg rører på dem, det samme i føttene..jeg har også litt under 2 uker igjen..har sikkert en sammenheng med at vi snart skal føde?!
Alba44 Skrevet 1. juni 2007 #5 Skrevet 1. juni 2007 Jeg kjenner godt til det, ja... vonde, stive fingre her også. Legen skrev 2 i ødem på meg i går og jeg 8 uker igjen til termin... :-/ Men jenter: med premien vi får, så glemmes nok dette ganske snart! ))
Mamma til 2 - endelig!!! Skrevet 1. juni 2007 #6 Skrevet 1. juni 2007 1 uke etter fødselen?! Jeg håper da det går fortere!! Jeg tør da ikke å løfte bebisen med hender jeg ikke ha noe kontroll over!
Love my kidz Skrevet 1. juni 2007 #7 Skrevet 1. juni 2007 Heldig dere som ikke har fått dette nå like før termin.. jeg har som Alba fått dette tidlig. Fikk satt to i ødem for flere uker siden, og jeg har i dag ca åtte uker igjen. Har hovnet ekstra opp de siste to dagene, sikkert pga varmen som endelig kom til Trøndelag.. Sukk.. fatter ikke hvordan jeg skal holde ut jeg...... Dette er bare såå ille!!!!!!!
Love my kidz Skrevet 1. juni 2007 #8 Skrevet 1. juni 2007 *rettelse* Heldig dere som ikke har fått dette FØR nå like før termin...
minne Skrevet 2. juni 2007 #9 Skrevet 2. juni 2007 Uff ja, har 2 uker igjen og fått plutselig mye vann i kroppen. Men det som er rart er at jeg mest hoven og stiv på høyre side. Ser tydelig forskjell. Ubehagelig!!
LoveInMyTummy Skrevet 2. juni 2007 #10 Skrevet 2. juni 2007 Jeg har også fått mer vann i kroppen nå, og klarer nok ikke å bruke ringene mine før etter fødselen. Men skal ikke klage, da det bare er igjen 3 uker til ul-termin:)
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2007 #11 Skrevet 2. juni 2007 ja egentlig er jeg heldig at jeg fikk det ikke før nå,11 dager til termin.mange som sliter med dette tidligere i svangersskapet.stakkars dere.men det forsvinner jo etter den lille nurket er ute.ikke sant,tenker vi positivt
lite jentenurk Skrevet 2. juni 2007 #12 Skrevet 2. juni 2007 Æsj ja nummen i fingre og ser ikke ut på føttene 5 uker igjen....hjelp
Anonym bruker Skrevet 2. juni 2007 #13 Skrevet 2. juni 2007 Kjenner til det,ja. Etter min forrige fødsel gikk alt ned i bena etter fødselen. Gikk rundt med tunge føtter og åpne sko i over en uke. Drakk en del amme-te, tror kanskje det hjalp på vanndriving også... Skal hvertfall gjenta dette hvis det samme skjer etter denne fødselen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå