gobop Skrevet 1. juni 2007 #1 Skrevet 1. juni 2007 Hjelpes, jeg kom tilfeldigvis over denne snasne vogna hos Mor og Barn! Men den koster 7500,- så det blir vel med drømmen... Noen som har erfaring med den? Store fine hjul for vinterkjøring også... *drømme*
mill@jenta Fødte Lucas 7/6 Skrevet 1. juni 2007 #2 Skrevet 1. juni 2007 De hadde den på tilbud på babyshop nå.. Husker ikke hva prisen var, men tror det var endel billigere enn 7500, med bag og sportsvogndel..
gobop Skrevet 1. juni 2007 Forfatter #3 Skrevet 1. juni 2007 Oi!! Halleluja Kanskje de har den på tilbud på F&B-messa også, tror jeg blir nødt til å dra dit på søndag:) Evt Babyshop i morgen!
gobop Skrevet 1. juni 2007 Forfatter #4 Skrevet 1. juni 2007 Ingen som har prøvd/kjøpt den? Eventuelt sett tester av den?
mill@jenta Fødte Lucas 7/6 Skrevet 1. juni 2007 #5 Skrevet 1. juni 2007 Nei, men har en venninne som har vogna, har vært veldig fornøyd hun iallefall, brukt den til to barn..
sæsti & sebbe Skrevet 1. juni 2007 #6 Skrevet 1. juni 2007 Jeg kjøpte den vogna da den var på tilbud på BabyShop i Mars - samboern falt helt for den og den er jo ganske kul:-) Da fikk vi med både sportsvogndel & stelleveske & vintertrekk til 4999,- Også er den utrolig lett i bruk, kjempeenkel & bare klikke av bagen og den blir veldig liten når man legger den sammen. Nå gjenstår det bare å finne ut hvordan den er i bruk - for jeg har ca 7 uker igjen til jeg føder, hihi;-)
Nennan&Theo Skrevet 2. juni 2007 #7 Skrevet 2. juni 2007 Se på barnevogn debatten. Mange som ikke var fornøyde.. Dem skal ikke ha den lenger på babyshop fordi det har vart mye problemer med den.. dessverre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå