Memphis78 Skrevet 1. juni 2007 #1 Skrevet 1. juni 2007 Voksiposen etter sønnen min har ligget på et loft i 4 år, den lukter så rart, eksos nærmest. Noen som har gode råd om hvordan jeg kan få vekk lukta? den kan jo ikke vaskes... Trekket utenpå har jeg vasket som vanlig, men det er dyna som er problemet.... Den har hengt ute i hele natt, fortsatt like ille, nå tenkte jeg å legge den i fryseren. Gode råd mottas med takk! Ha en fin dag :-))
Rosalille og sjarmtrollene Skrevet 1. juni 2007 #4 Skrevet 1. juni 2007 Jeg henger meg på, her blir det massivt press....hehe....ikke noe problem å rense den, den blir som ny
Raych Skrevet 1. juni 2007 #5 Skrevet 1. juni 2007 Du kan vaske dyna også. Bruk lav temperatur og vask den eventuelt sammen med en liten ball inni maskina. Vi har vasket både trekket og dyna til voksiposen flere ganger. Har gått veldig bra det. Ikke forandret fasong eller noe sånt:)
Lucie*OgGuttaBoys* Skrevet 1. juni 2007 #6 Skrevet 1. juni 2007 Vask trekket og få renset dyna på et renseri..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå