Prins&Prinsessa Skrevet 1. juni 2007 #1 Skrevet 1. juni 2007 Ikke akkurat nå. Livsstilen din i dag er ikke helt forenlig med familielivet. Du venter nok litt med familieforøkelsen. Tok test på www.femina.no. "er du klar for barn?" HALLO!!!!!!!!!!!!!!! Kan jeg bli mindre klar?? Har ett fra før, stabil økonomi, jobb, samboer alt liksom. Å fortsatt sier han det der?? Hehe.... neinei...da får vi vel bare kvitte oss med den vi har å vente litt da. Hva får du på den testen?
Nicita73 Skrevet 1. juni 2007 #2 Skrevet 1. juni 2007 Fikk akkurat det samme som deg. Er nok bare ett svar der skal du se, hi hi
Meesah og HattiFnattene♡ Skrevet 1. juni 2007 #3 Skrevet 1. juni 2007 Ikke jeg heller...bare fordi jeg ikke liker å dulle med fremmede barn og fordi jeg ikke elsker ALLE barn jeg møter på gata liksom. Synes sånne tester er skikkelig teite. Tok den bare for å se om jeg fikk det samme
ana baroma Skrevet 1. juni 2007 #4 Skrevet 1. juni 2007 oj... Ikke akkurat nå?? Ikke forenelig med familielivet? Hm, svarte at jeg ikke dulla med unger på bussen, kanskje derfor? Får da håpe jeg er klar:)
Mamma'n til Kaisa og Simon:) Skrevet 1. juni 2007 #5 Skrevet 1. juni 2007 samme her... jeg prøvde tilogmed 2 ganger og siste gangen tok jeg de "JAAA jeg ønsker meg barn i massevis!"-svarene saklig test
nr2eprins Skrevet 1. juni 2007 #6 Skrevet 1. juni 2007 Fikk samme svar som dere andre:O) Men, jeg liker heller ikke å dulle med barn på bussen... kansje det er der det ligger?? Ha...ha
'utakknemlig bitch' Skrevet 1. juni 2007 #7 Skrevet 1. juni 2007 jeg fikk også samme svaret... haha...
*Rutletutt* Skrevet 1. juni 2007 #8 Skrevet 1. juni 2007 Samme her...seriøs test, ja:o) Har jo en i magen + en på 2,5 år så håper jeg er klar, he he;o)
Prins&Prinsessa Skrevet 1. juni 2007 Forfatter #9 Skrevet 1. juni 2007 Nei, testen er nok helt seriøst. Vi er nok bare ikke egnet noen av oss!! Bare å bytte inn de dere har å vente......
Gjest_1001 Skrevet 1. juni 2007 #10 Skrevet 1. juni 2007 Fikk samme svaret jeg også... Haha... Må jo være noe seriøst galt med den testen.
Gjest_1001 Skrevet 1. juni 2007 #11 Skrevet 1. juni 2007 Tok den en gang til nå. Svarte bare de "beste" svarene... Hehe... sånn at man virket desperat etter barn.... men var visst ikke klar da heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå