Stoltmai mamma:) Skrevet 31. mai 2007 #1 Skrevet 31. mai 2007 Kan man bli fortere gravid etter en SA?? eller er det bare tull??? Jeg mistet 23.mai, og er i full gang med prøving igjen.. Noen som vet om det er lettere å bli gravid etter en SA???
Line_1982 Skrevet 31. mai 2007 #2 Skrevet 31. mai 2007 Jeg hadde en SA i november og er ikke gravid igjen! Øsnker sterkt, men virker ikke som det skal bli mitt ønske som blir oppfyldt helt ennå! Vet at flere har blitt gravid med en gang igjen etter på!
MissUlv ~ ♥ 2 vakre barn ♥ ~ Skrevet 1. juni 2007 #3 Skrevet 1. juni 2007 Jeg testet positivt 2mnd etter SA.. Hadde 1 mens i mellom. Men jeg har ganske lett for å bli gravid... Eneste forskjellen er at etter SA-en kjenner jeg EL godt, får menssmerter o.l. Det gjorde jeg ikke før SA.
Blomst75- 24.07.05 + Skrevet 1. juni 2007 #4 Skrevet 1. juni 2007 Å... Jeg vil også være i gang med prøving igjen!! Her blør det og blør det ... BLÆ!!! (SA begynte 22 mai)
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 2. juni 2007 #5 Skrevet 2. juni 2007 er bare å ha sex selv om du blør,kan hende du har eggløsning allikevel. det fikk jeg beskjed om:) ei uke med blødning uten sex så var det bare å sette igang!
brooklyn Skrevet 2. juni 2007 #6 Skrevet 2. juni 2007 vi fikk ettertrykkelig beskjed fra klinikken om å vente med å ha sex etter SA til blødningene hadde stoppet pga infeksjonsfare, MINST 14 dager. Samme beskjed alle tre gangene jeg har mistet, så den følger vi fortsatt. Bare min erfaring:) Etter første SA ble vi gravid etter 2 menser, etter andre SA etter 2 menser da også, etter tredje, ikke gravid enda, har 1 mens nå men skal til utredning.
kirsty*2barnsmamma Skrevet 2. juni 2007 #7 Skrevet 2. juni 2007 Jeg har ofte fårr høre at man blir fortere gravid etter sa...men jeg tror det egentlig er bare et sånt kjerringråd jeg. for det virker som om folk vanligvis blir gravide innen normal tid både med og uten sa... Jeg er ikke et godt eksempel da, for jeg sliter med å bli gravid. Etter 1 sa tok det 6pp, etter 2.sa tok det 12pp...og 3.sa hadde jeg i påska så får barevente og se hvor lang tid det tar denne gangen... håper ikke det blir 1 år som sist...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå