Gå til innhold

De siste 5 kg sitter som støpt!!!!!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det mulig?

Jeg gikk ned veldig raskt, hele 14 kg første uken etter fødselen..

Men så stoppet det!

Har virkelig jobbet som bare det i snart 8 mnd., men nei de sitter...

Går jeg ned et par kg, og er litt "uforsiktig" en par dager, upps..så er kg der igjen!! Irriterende!!

Og dette er ikke min idealvekt, var 5 kg for mye før jeg ble gravid...

 

Andre som har det sånn?.

Akkurat som om kroppen nekter..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ammer du ennå? De sier det at om man ammer, sitter det gjerne noen reservekilo på til ammeperioden er over. Et par uker etter ammeslutt er det mange som går ned de siste 5kg :)

Skrevet

Jeg hadde det sammen med nr 1, men litt over ett år etter fødsel forsvant de uten nå anstrengelse rfa min side. Gi det mer tid.

Skrevet

Ja, jeg ammer ennå!

Håper det du sier stemmer ;-)

Skrevet

Slik her også,grrrrr....!!!Håper det stemmer det ang.amming,hehe nå har jeg hvertfall et håp:)

Skrevet

Samme her. 5 kilo som sitter og de vil ikke av. Sykkler på spinningsykkel 40 min hver kveld, går turer og spiser noen forbaska Nutrillett-bar greier som skal kunne erstatte et måltid. Men går ikke ned et gram! Og jeg ammer ikke.

Husker det var sånn etter første fødsel også. Da gikk jeg ned de siste fem kiloene etter to år.... Håper de går bort en gang nå også!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...