Helga-Marie Skrevet 29. mai 2007 #1 Skrevet 29. mai 2007 Endelig kom søstra mi i mål!! 13 dager overtid!! Nå er hu på føden, hennes første er det også! Gleder meg sånn til at jeg er ferdig har mange uker igjen,men vi har så mye å glede oss til når nurka våres kommer!! Måtte bare tenteskryte litt hehe
Gjest Skrevet 29. mai 2007 #2 Skrevet 29. mai 2007 gratulerer så mye! er h*n kommet enda eller? jente eller gutt? =)
~chess~ Skrevet 29. mai 2007 #3 Skrevet 29. mai 2007 Så herlig! Jeg blir tante 2 ganger til høsten jeg + at jeg blir mamma igjen selv. Gleder meg masse!!
Helga-Marie Skrevet 29. mai 2007 Forfatter #4 Skrevet 29. mai 2007 Har ikke blitt tante enda!! Stakars lillesøster ble sendt hjem for 3 gang hadde ikke plass til henne på føden i tønsberg.Hun er tilbake der nå.Så nå blir hun vell ikke sendt hjem en gang til får vi håpe:) Vi tror det blir en gutt!
Gjest Tutta, med baby nr to i magen! Skrevet 29. mai 2007 #5 Skrevet 29. mai 2007 Er den lille tanteungen snart ute el? Jeg blir også tante til høsten! Vi har termin nesten helt likt!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå