Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er i uke 17 og har i de siste dagene hatt veldige magesmerter.

Lørdag klarte jeg ikke å gjøre noe, det ble bare ok når jeg lå utstrakt i sengen. Det minnet meg og da var lita og hadde farang - bare at da ble det bra år man kom seg på do.

Dette varte fra fredag kveld til lørdag ettermiddag. Så var det som blåst bort, og etterpå har jeg bare hatt stikkninger en gang iblant. Det er som kramper øverst i magen.

HVa kan dette være?

Jeg tok to ibux for kraftig hodepine like før dette begynte - kan det være dem jeg reagerte på? (har ikke tatt sånt før i svangerskapet).

Noen som har opplevd noe lignende?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vet ikke hva det der var altså - kan ha vært helt "normalt" - altså en reaksjon på noe.. om du reagerte på ibux vet jeg ikke, men jeg vet at du ikke skal ta ibux når du er gravid - men heller ta paracetamol om du må ta noe

 

høres ut som om du er bra igjen nå så da er det vel ikke noe å bekymre seg over - kommer det tilbake så kontakt lege/jordmor el.lign

 

lykke til

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...