LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 28. mai 2007 #1 Skrevet 28. mai 2007 Er blitt så sykt mange dumme anonyme som bare lager kvalm her. Takke meg til ett og annet besøk fra Skravle da med folk som bare synser og ikke vet, enn å bli overfallt av anonyme som bare lager kvalm. Joda, jeg vet mange ønsker å spørre (seriøst), svare og blåse ut om ting anonymt, dette var bare et hjertesukk, i lys av de siste dagenes gørr.
Anonym bruker Skrevet 28. mai 2007 #2 Skrevet 28. mai 2007 Ja,jeg og....selv om jeg alltid er anonym her.OG LAGER ALDRI kvalme så føler jeg at den burde bli borte.Det veier liksom opp mot alle disse duste innleggene om "de fantastiske livene vi har" med mye penger og masse fritid..... Da har jeg ikke noe valg og må svare med nick.... Kan vi ikke legge det inne på ris og ros og få alle til å signere??
liten og lettmett Skrevet 28. mai 2007 #3 Skrevet 28. mai 2007 Jeg velger ofte å være anonym fordi det er mange brukere her som kjenner meg og fort kunne kjent meg igjen. Men slik situasjonen har vært siste uken er jeg enig, anonymknappen burde bli borte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå