DoubleTrouble Skrevet 27. mai 2007 #1 Skrevet 27. mai 2007 Hei! Jeg er ny her på 3.trimesteret. Tippet akkurat over til uke 29 nå Jeg har fått veldig hovne bein og har gått til innkjøp av støttestrømper. Da jeg skulle ta av meg strømpene for to dager siden hadde jeg en slags nummen følelse på framsida av den ene leggen. Flere som har opplevd dette?
Solskinnsjenta Skrevet 27. mai 2007 #2 Skrevet 27. mai 2007 Det kan hende at du må gå opp en størrelse i strømper. Det høres ut som om de er for stramme til deg.
DoubleTrouble Skrevet 27. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. mai 2007 Har vært og kjøpt meg større strømper, men jeg har fortsatt ikke fått tilbake følelsen i leggen. Legen trodde ikke det var noe farlig, men jeg begynner å bli litt redd nå
Anonym bruker Skrevet 27. mai 2007 #4 Skrevet 27. mai 2007 høres ut som du har fått masse vann i kroppen.stemmer det? alle strømpene mine strammet også på slutten.. kipt og veldig vondt..
DoubleTrouble Skrevet 27. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 27. mai 2007 Det er det som er så rart synes jeg, for jeg har egentlig ikke så mye vann i kroppen. Er ganske opphovnet rundt anklene og oppover leggen, men ellers ingenting i ansikt og hender. Men det strammer bra i beina kjenner jeg. Er litt ubehagelig ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå