Puppeguri m/ 2 små dramaqueens Skrevet 26. mai 2007 #1 Skrevet 26. mai 2007 Er sååå glad og rørt nå... Er hjemme å besøker familien.. og har her en lillebror på 5 år;) Han er en liten attpåklatt kan man si.. For ikke så lenge siden fikk han vite at storesøster har en baby i magen.. og første reaksjon når han fikk vite at han skulle bli onkel, var at han ble sinna... han ville ikke høre snakk om det.. Det var kjekt at jeg skulle ha baby, men onkel.. nei det skulle han ikke bli.. heheh=) =) Men nå.. etter noen uker, så gleder han seg SÅÅÅÅ til å bli onkel.. går viss heeele veien her hjemme å snakker om den lille.. =) Snakker om alt han skal finne på med babyen, alle lekene babyen skal få av han.. og sykkelen som babyen skal få låne når han blir fire år hehe.. (viste tydelig med fingrene) =) =) var visst viktig at han var 4 år;) Og ikveld da.. så skulle jeg legge han... guuud hvor vi låg og snakket om den lille babyen!! =) Han fortalte at babyen gjerne kunne få sove inne hos han når vi kom på besøk, og gjerne oppe i sengen med han.. for HAN skulle nemlig passe på han.. for han var jo onkelen;) ååå så herlig da=) FIkk en liten klump i halsen da=) =) Og han hadde lyst å ta med seg babyen i barnehagen å vise den frem.. og han syns at det kunne være lurt at han holdt den.. fordi babyen kunne jo bli redd.. så da skulle han passe på den;) tihi!! Er så gøy at han gleder seg slik,.. blir helt rørt når han forteller og snakker om alt han og den lille skal gjøre;) Trille tur skal han..sitte barnevakt hehe, bade med han i bassenget sitt, der han skal holde babyen slik at den ikke drukner osv hehehe=) Måtte bare få dette ut.. sitter her å smiler fra øre til øre;) trur lillebror kommer til å bli en flott onkel;)
Fabelaktiv Skrevet 26. mai 2007 #2 Skrevet 26. mai 2007 blir sikkert beste onkel ever... skjønt med sånne altså - dattra mi er også søt når hun snakker om lillesøster
Snuppa_00:13 og Gutt_16:28 Skrevet 26. mai 2007 #3 Skrevet 26. mai 2007 Jeg fikk jo tårer i øynene av å lese dette du er heldig men jeg følger meg ganske heldig også Sviggerina mi bor i huset ved siden av mitt og hun har 3 barn på 2, 3,5 og 4,5 år. Jeg har passet de siden de var babyer og vet at de forguder meg like mye som jeg forguder de Han mellomste går rundt og forteller at han er så lei jenter (har to søstre) og tante skal føde han en bror som han skal passe på. Jeg ser de hver dag og hver dag tar de på magen min og ser om babyen dems har vokst Jeg vet ikke om det er jente eller gutt egentlig helt uvesentlig egentlgi men innerst inne ønsker jeg meg en gutt kun fordi han ønsker seg en lillebror
Anonym bruker Skrevet 26. mai 2007 #4 Skrevet 26. mai 2007 såå kjekt;) Ååå. han blir nok en fantastisk onkel!!! ikke for å ødelegge stemningen men husk at den lille onkelen trenger oppmerksomhet han og når den lille babyen din kommer;D sååå søtt=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå