Gå til innhold

kan noen hjelpe meg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er første gangs gravid, er i uke 33+4 dager. di to siste dagene har jeg hatt mye vont i magen. kan minne om mensen smerter, var i kontakt med jordmor på torsdag, fikk beskjed om å møte opp på føden. dem fant ikke noe galt. Men nå, to dager senere, har smertene gått på i ryggen, dette er også som mensen smerter, magen blir ofte "hard"

og smertene blir bare verre.Noen som har noe ide på hva det kan være? eller noen gode råd som gjør at jeg kan få det litt mer behagelig???

 

på forhånd takk:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

minner meg om kynnere. har det slikt selv. jm sa det var det hos meg da. men hver enkelt har det forskjellig.

Skrevet

Tror det er vanlig. Jeg fikk slike smerter ca fra uke 29 og har de litt enda, er 33+3. Var også på føden å sjekket uten at de kunne se at fødselen var igang. Det er nok bare kynnerene som er blitt mer omfangsrike:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...