Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg fikk mensmurringer 1 uke før mensen skal komme.Egentlig skal jeg ha den mandag den 28,men jeg har kuttet ut pillen for 2 uker siden,pga misstanke om graviditet ,og da kan vel mensen komme både før og etter den dagen.jeg tror d var søndag og mandag mensmurringene kom.men d var bare 2 dager på rad og så ferdig med d..vanligvis har jeg mensmurringer et par dager før mensen kommer og jeg bruker å ha d den samme dagen jeg begynner å blø.Hva er vanlig hos dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pleier få murringer en dag før eller samme dag som tanta kommer. Men i forrige syklus fikk jeg murringer noen dager etter antatt el, og denne syklus rett etter tanta dro.. Så.. Jeg skjønner ingenting. Jeg har IKM 29/30 mai, så det gjenstår å se da :)

 

Lykke til!

Skrevet

Hvis du har kuttet ut pilla midt i en sykuss tror jeg ikke du skal gruble så mye over "kroppens tegn". Det som skjer det skjer, og det er ikke sikkert mensen kommer den 28. heller.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...