Anonym bruker Skrevet 23. mai 2007 #1 Skrevet 23. mai 2007 Det har seg slik att jeg ikke klarer glemme den,var så klissekake med firkløver i å min mor fikk oppskriften hoss seg en gang siden jeg skulle lage den hoss henne å den har hun ikke lenger å jeg er så desperat etter å finne den igjen.Fikk enormt skryt av kaken å den er verdens beste sjokoladekake å det er krise vist jeg ikke finner den.Kan noen hjelpe???
Gjest Skrevet 5. juni 2007 #2 Skrevet 5. juni 2007 Hallo!Jeg har funnet en på freia sine sider.Sikkert ikke den men..www.freiahjemmekonditori.no
Lene 1. Mai Skrevet 20. juni 2007 #3 Skrevet 20. juni 2007 Det er ikke "nattevaktens trøst" du tenker på? Den har en litt klissete fyrstekake-aktig bunn, egge-/smør-krem i midten og firkløver-glasur. Sinnsykt god! Den har jeg oppskriften på hvis du vil ha.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå