Anonym bruker Skrevet 23. mai 2007 #1 Skrevet 23. mai 2007 Denne posen med stropper som man kan feste til senga.. Forebygger den litt mot krybbedød? Den gjør jo at barnet ikke har mulighet til og snu seg på magen da.. Hvor er en sånn pose og få kjøpt? Vet ikke om jeg vil bruke dette, men hvis babyen min bare vil ligge på magen, og siden det er anbefalt og ikke ligge på magen, og denne posen forhindrer dette, så er det kanskje verdt det.. Eller?
esmase Skrevet 23. mai 2007 #3 Skrevet 23. mai 2007 Vet ikke om den forebygger krybbedød,men den hjelper iallefall barna til å ligge på ryggen,og ikke reise seg i senga. Min reiste seg opp til alle døgnets tider,sånn at både han og vi aldri fikk sove skikkelig om natta. Etter at han begynte med Babysafe,sover både han og vi mye bedre,og alle er uthvilt om morgenen.
gammel røy Skrevet 23. mai 2007 #4 Skrevet 23. mai 2007 vi brukte en til vår i tulle fra hun var tre til seks mndr fordi hun snudde seg på magen etter dette følte jeg at hun var sterhs anbefalte dette på grunn av krybbedød- hun sov også bedre. kjøpte på babyshop- de har den samme på løvebarns nettsider, http://www.loevebarna.no/lovebarnas_hovedside/til_nybakte_foreldre/mothermade/toddler_tools_sengepose_
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå