Gå til innhold

Noen som har easywalker, får ikke til kalesjen:(((


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har kjøpt en easywalker classic brukt, men skjønner ikke systemet med kalesjen...

 

Det er med en sånn stang med to "kroker" nederst på hver ende, har denne noe med saken å gjøre???

 

*frustert*

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den bøyde stanga med to "kroker" er den som skal holde kalesjen forran. Krokene har to stifter som passer til to hull i stanga like over setet.

 

I tillegg er det en rett stang som fester den øverste delen av kalesjen like nedenfor håndtaket slik at du får festet "taket" på kalesjen bak.

 

"Ryggdelen" på kalesjen festes med glidelås øverst mot denne stanga og med knapper nederst mot seteryggen.

Skrevet

HÆ????

 

Der er en stor stang; sen ser ut som et rektangel hvor denene kortiden er bredere enn lengdesidene, også er det to kroker nederst der hvor den andre kortsiden skulle vært. Det er ingen hull i ramma til å feste den med.

 

Den andre stanga, er mer som et riktig vinklet rektangel. Det er ingen glidelåser på selve kalesjen, men det er 4 borrelåser?

 

Kanskje min modell er eldre enn din, min er en 2003-2004 modell.

Skrevet

Jeg har 2005-modell, så da er den kanskje endret.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...