<3 Felicia og Jonathan <3 Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 syns alle snakker om hvor tregt tiden går.. jeg er litt motsatt. det har gått fort den siste tiden og når jeg tenker over det så er det ikke mange dagene igjen. istedenfor å telle dagene slavisk så prøver jeg å se litt lyst på ting. og nå den siste tiden så tar jeg til meg det alle sier og sover masse nå mens jeg kan:)
Gjest Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Ja, eg synes også tida går rasande fort!! Men kanskje det blir annleis når vi berre har nokre få dagar att til termin. Føler at det framleis er ei lita evigheit igjen (26 dagar) - men det er herleg at tida går såpass fort!!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2007 #3 Skrevet 18. mai 2007 Hehe, det syntes jeg også, helt inntil det siste. Nå er jeg på overtid og har bare vondt overalt, bekkenet, magen, ryggen, søvnproblemer, - så nå kan ikke tiden gå fort nok. Men nyyyyyt tiden mens du kan. Jeg har bare dager igjen å være gravid, og er overbevist om at jeg kommer til å savne den deilige sparkende kosemagen :-)
silly08 Skrevet 18. mai 2007 #4 Skrevet 18. mai 2007 Jeg syns ikke tiden går for i det hele tatt. Har termin i morgen og det kan virke som at den lille prinsen i magen har tenkt å være der en stund til.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå