Anonym bruker Skrevet 18. mai 2007 #1 Skrevet 18. mai 2007 Hei hei!! Jeg har de fire siste dagene blød noe dråper hver gang jeg er på do. Noen ganger rødt, andre brunt! Jeg har vært i kontakt med jordmor som mente dette kun var spotting. Er 9+5, jeg skal ikke til lege før 11 juni. Synes dette er fryktelig lenge til, bør jeg kreve å få komme før?? Går og bekymrer meg en del. Noen som har erfaring på hvor lenge dette kan vare??
Vektbaby, prinsesse 07 + spire Skrevet 18. mai 2007 #2 Skrevet 18. mai 2007 Ikke noe kjekt... Jeg er i uke 21 nå, men opplevde det samme som deg i uke 10. Alt er bra med min lille jente så det trenger ikke være noe galt, men dersom du er veldig bekymret ville ikke jeg stusset på å ringe lege å bedd om ul. Jeg har bare blitt møtt med forståelse og det har ikke vert noe problem. Lykke til!!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2007 #3 Skrevet 18. mai 2007 Det er utrolig beroligende å høre at det er flere som har opplevd det samme. Hvor lenge pågikk dette til deg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå