Gå til innhold

Når begynner babyen å hikke?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Husker forrige mann hikket ganske mye, men har fortsatt ikke merket noe til det denne gangen, er 31 uker på vei nå.. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

her har hun hikket lenge.. er 35+5.. har ihvertfall hikket sånn at jeg har kjent det godt siden uke 28

Skrevet

Min forrige hikket ganske mye, men nå kjenner jeg nesten ikke hikking i det hele tatt (er i uke 38) Helt ufarlig sier jordmor. Det kommer også ann på hvor morkaken er plassert.

Skrevet

Jeg er nesten helt sikker på at jeg aldri kjente hikking med mine to første, i hvertfall ikke nr 1, så det er nok ikke alltid man merker noe til det (og jeg kjente enormt mye liv ellers, mer enn normalt så jeg tror faktisk de ikke hikket), men denne gangen har jeg kjent hikking fra rundt uke 30-32(??) av.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...