Alba44 Skrevet 16. mai 2007 #1 Skrevet 16. mai 2007 og alt er bra med lillegutt!!! Han vokser som han skal, så virker ikke som han lider merkbart av mitt høye blodtrykk. Legen viste meg det fine ansiktet hans og at han bokset med begge hendene inn i morkaka som ligger foran. Hihihi.... I dag passerer vi 30 uker, så i kveld skal mannen min og jeg feire litt )) Blir mer og mer virkelig for oss at vi snaaart faktisk skal bli foreldre.... Klem,
Alba44 Skrevet 16. mai 2007 Forfatter #2 Skrevet 16. mai 2007 skrivefeil: passerer 30 uker i morgen ;o)
muslingen Skrevet 17. mai 2007 #5 Skrevet 17. mai 2007 Det var jammen bra:) Hvor høyt blodtrykk har du? Har hatt litt høyt blodtrykk innimellom jeg også. Men ungen er stooor har jeg fått vite så han har ikke tatt skade av det ser det ut til:)
Alba44 Skrevet 17. mai 2007 Forfatter #6 Skrevet 17. mai 2007 Jeg har hatt høyt bt hele mitt voksne liv, så dette er ikke svangerskapsrelatert. Mine vanlige medisiner kan jeg ikke bruke nå og bruker derfor et merke som ikke har like god virkning. I går var undertrykket 100. Varierer hver gang det måles ( både høyere og litt lavere). Flott at gutten din også har det supert til tross av bt!!! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå