phantomet Skrevet 16. mai 2007 #1 Skrevet 16. mai 2007 I år er alle mann alle i phantom-hulen til 17. mai. Og det er så stas. Nesteldste har klart å overbevise oss om at bunaden er for liten, og at det er MYE mer praktisk med penbukse og skjorte....*ler* Så han skal få slippe bunaden iår. De andre skal inn i stasen, men det slo meg nettopp at jeg nok må fram med symaskinen for å endre juniors... Phantomet skal ha på seg kjole kjøpt i Moss, for bunaden er ihvertfall ikke passe. Vil ikke sjekke hvor ille liten den har blitt heller... Tradisjon tro har vi invitert venner på grillfest etter at alle aktiviteter rundt omkring er unnagjort. I år har alle de inviterte takket ja....(?) så vi blir ca 30 stk med stort og smått. To av gjestene meldt seg som kakebakere(deriblant Gummis) så jeg antar at festligheten blir vellykket uansett vær. Jeg gleder meg til morgen dagen, selvom jeg vet det blir litt stress før alt en unnagjort av forberedelser.
Tiggywinkle Skrevet 16. mai 2007 #2 Skrevet 16. mai 2007 Stas:-) Vi drar til Gålå med venner og smått og stort. Bråbestemt oss for en utradsjonell feiring...storebror fikk ikke spille bare marsjere med korpset siden han er aspirant i år, så da benytter vi antakeligvis siste sjanse til en utenbys feiring. Så her blir det seterjentas søndag med bunader og rømmegrøt, he, he... God 17.mai alle små og store:-)
Travelmor Skrevet 16. mai 2007 #3 Skrevet 16. mai 2007 Høres ut som dere får en super 17.mai. Kjole er nok også lekrere enn bunad, i blant:-) De siste bildene av meg i bunad tilsier at jeg bør sjekke gravidekjolen min fra i fjor sommer!!!! Sier ikke mer, men det er helt utrolig at den bunaden ikke er spjæra.. Litt ta-det-med-ro stemning etter konfirmasjonen. Det blir kanskje noen venner som stikker innom om kvelden etter alt det obligatoriske med ungene(tog, is, pølse og leker på skolen) er unnagjort. Ha en kjempefin 17. Stress med god humør!!! Det skal jeg prøve--
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå