Anonym bruker Skrevet 16. mai 2007 #1 Skrevet 16. mai 2007 Trenger en nydelig sang som kan passe til bakgrunnsmusikk under selve vielsen. Noen som har noen ideer som kan passe?? Hva med Fifth Avenue . sometimes when we touch? Er ikke den fin?? Satt å hørte på den nå.. noen andre forslag?? Må være anonym:D foreløpig:D
sussa4 Skrevet 16. mai 2007 #3 Skrevet 16. mai 2007 The Rose med Bette Midler er også kjempefin. Vi sliter litt med samme problem, men for oss er det inn/utgangsmusikk som er problemet. Vi skal ikke gifte oss i kirken og trenger skikkelige fine sanger til vielsen som vil foregå ute. Vi lurte litt på I will always love you (Whitney Houston) og Hero (Enerique Eglesias) eller Amazing Grace (Kelly Family) og The Rose (Bette Midler). Men det er virkelig vanskelig å finne noe som er perfekt.
anka81 Skrevet 16. mai 2007 #4 Skrevet 16. mai 2007 hei hei.. Er mye å velge mellom.. Vi har valgt : you race me up med ja no husker ikkje hva dei hette.. hehe og can you feel the love tonight. Dei to skal vi ha i kirka.. synest dei passer bra og..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå