Gå til innhold

Er det babyen eller..??


Anbefalte innlegg

Skrevet

i den siste tida har det av og til/ofte kommet en bulk på magen min. av og til vannrett, av og til loddrett, av og til på høyre side, av og til på venstre;)

jeg er 16+6 idag

størrelsen kan egentlig stemme med at babyen er ca 16 cm da, men lurer for det..er jo tross alt bare en førstegangs..;)

får jo liksom ikke vært så mye annet da he he, men når jeg leser så står det at man kanskje ikke kjenner noe før om enda noen uker.men det gjelder kanskje spark og sånt.

 

egentlig litt flaut men.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er iallfall ikke flaut å spørre om dette! :)

.. men om det er babyen eller ikke, det vet jeg ikke. Magen min er "skjev" i blant, og det regner jeg med er babyen, men jeg er i uke 21 da.

Skrevet

huff nei, det ekke greit, men det er vel ikke så mye annet inni meg som driver å flytter på seg fra tid til annen..håper jeg ;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...