Anonym bruker Skrevet 14. mai 2007 #1 Skrevet 14. mai 2007 babyen min på snart 10 mnd drikker kun 120 ml om kvelden og såvidt 90 ml om kvelden... holder det eller bør jeg gjøre noe med det? han ligger godt over normalen på vekstkurven. så ingen fare med det Han får også en porsjon med grøt som skal blandes ut med melk(ca150 ml) Bør jeg gå over til kumelk,og se om han liker det bedre? hva mener dere jeg skal gjøre?:-)
katoes Skrevet 14. mai 2007 #3 Skrevet 14. mai 2007 Jeg har hørt noe om at etter 8mnd så skal de ikke har så mye melk. Kansje det er akkurat passe.... Ville tatt enprat med helsestasjon jeg. Vet ikke om det er i tidligste laget med vanlig kumelk, men uansett ikke lenge til du kan begynne med det.
haater husarbeid Skrevet 14. mai 2007 #4 Skrevet 14. mai 2007 Min på 8,5 mnd drikker 60 ml + 60 ml + 150 ml + en pupp på natta. Pluss to grøtmåltider. Han er litt for ung til kumelk, husk at grøten også regnes som melk. Drikker han annen væske da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå