Anonym bruker Skrevet 13. mai 2007 #1 Skrevet 13. mai 2007 jenten min er 9 mnd, har spist brød i 2mnd. jeg pleier å gi ternibgbiter. Hun får gjerne en skalk og gnage på også. Det jeg lurer på er når dere begynnte å la de spise en skive med f.eks leverpostei selv??
så var vi 4 Skrevet 13. mai 2007 #2 Skrevet 13. mai 2007 Martin har spist skiva selv fra ca 8 mnd. med skorpe og pålegg på.
Anonym bruker Skrevet 13. mai 2007 #3 Skrevet 13. mai 2007 da er det vel bare til å prøve her oxo:) Spiser han andre ting selv?
så var vi 4 Skrevet 13. mai 2007 #4 Skrevet 13. mai 2007 Han pleier å få litt middag foran seg, men det blir bare gris Ellers spiser han mais, ris og rosiner alene, med det resultat at jeg vasker gulvet hver eneste dag
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå