embarazada84 Skrevet 11. mai 2007 #1 Skrevet 11. mai 2007 lurer fordi jeg enna ikke har vaert paa kontroll i norge
MathildeC Skrevet 11. mai 2007 #2 Skrevet 11. mai 2007 Det spoers hvor du bor i Norge. Jeg bor i Stavanger og her trenger jeg ikke soeke om foedeplass, det er liksom bare et alternativ (SUS).. Men i Oslo maa man visst soeke om foedeplass, saa hvis du skal dit maa du nok soeke. Vet ikke om det kanskje gaar gjennom legen??
Anonym bruker Skrevet 11. mai 2007 #4 Skrevet 11. mai 2007 Du kan jo søke selv, forklare at du bor/oppholder deg i utlandet men ønsker å føde i Norge. Nå er det veldig vanskelig å få på Ullevål eller Rikshospitalet, men først må du bestemme deg hvem av de stedene også har du jo Ahus på Lørenskog.
line_n & sara Skrevet 11. mai 2007 #5 Skrevet 11. mai 2007 Ring til Ullevål m en gang!! Der blir det fort fult, ja! Riksen tror jeg du bare kan glemme..der blir det iallefall fult m en gang.. Veit ikke hvor langt du er på vei, men jeg trodde jeg var seint ute i forhold til å få plass på Ullevål, søkte der i forbinelse m første kontroll i uke 13, men fikk nettopp brev fra de om at jeg har plass! Men Ahus er heller ikke så værst som andrevalg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå