Anonym bruker Skrevet 10. mai 2007 #1 Skrevet 10. mai 2007 etter tre år så ble det slutt lei meg nå, men det var best sånn, men kjønner ikke hvordan jeg skal greie meg har to mnd på å finne leilighet med det går jo ikke her for det er så dyrt å bo her og det er nesten ikke leiligheter her til utleie for tiden.. Hva gjør jeg da liksom? Har ikke foreldre jeg kan bo hos heller... Vesle gutt må ut av barnehagen for pappan jobber der og det er alt for langt og tungvint å komme seg ditt sånn med å rekke jobben og å hente han når jobben er ferdig.. ikke fikk vi barnehage plass heller der vi bor.. Hvordan skal alt dette ordne seg også skal det jo helst ikke gå utover jobb og vesle gutt da, men nå må han slutte i barnehagen der han han har gått i 1 år snuffs.. Og tenk om jeg ikke har noe sted å bo om to mnd hva gjør jeg da??? HUff mye tanker og sorry syte innleget!!!
Gjest Skrevet 10. mai 2007 #2 Skrevet 10. mai 2007 hm.. en trøste klem til deg! hva med å flytte nærmere der han har bhg plass?? eller jobber pappaen i bhg og det blir vanskelig?? uansett lykke til !
MammanTilTobias Skrevet 10. mai 2007 #3 Skrevet 10. mai 2007 hvis pappan og du bor sammen et sted nå, og pappan jobber i barnehagen der guttungen går.. hvorfor kan ikke pappan ta han med seg i barnehagen når dere flytter fra hverandre?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå