Gå til innhold

Hvor mange har en roli unge i magen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tror min er av den rolige typen....sparker bare av og til..er i uke 21.

noen andre?????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har svart deg på skravle:)

Skrevet

Ja jeg har en ganske så rolig baby, sparker bare av og til. Med gutten min var det spark fra morgen til kveld. Nå er det bare litt nå og da. Er i uke 23

Skrevet

Jeg hadde et rolig barn forrige gang... men det ble turbo og fart etter at hun ble født.. Hun er veldig aktiv og energisk nå.. sjelden tid til å sitte stille... Det sies at er de rolige i magen, er de ofte rolige når de er født også, men tydeligvis ikke alltid.. Bare så du ikke blir like overrasket som jeg ble... :-)

Denne gangen er det mye mer aktivitet der inne, er spent på hva slags type det blir denne gangen da...

Skrevet

ja inni her er det heller ikkje sånn knall masse liv heila tida men så lenge eg kjenne da er liv så er eg gla ...me guten min va da massee spark heila tio.. men kansje det er ei jenta denna gong..??

er i uke 22

Skrevet

Her er d også ganske rolig....er 22 +5 . men han sparker litt sent på kvelden...

Skrevet

Min er veldig rolig.. men når det først setter igang, så er d ikke måte på for trening der inne;) er 20+3 i dag:)

Skrevet

Jenta mi holdt aldri fred omtrent, men denne ganger er det gutt og morkaka ligger foran, så jeg kjenner ikke så mye liv enda.

Men det kommer vel etter hvert tenker jeg;)

(uke 19+)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...