Ny bebis i magen! Skrevet 9. mai 2007 #1 Skrevet 9. mai 2007 Er det ingen andre med så små barn her inne? Virker som alle er litt eldre på en måte? Hadde vært koselig å hørt hvordan dere har det.
Anonym bruker Skrevet 9. mai 2007 #2 Skrevet 9. mai 2007 Å jo da.. Min baby blir 3 uker i morra hun! Hun er en harmonisk baby som stort sett bare sover, spiser og bæsjer... Ikke mye vi hører fra henne.
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 9. mai 2007 #3 Skrevet 9. mai 2007 Hmmm... var ikke meningen å være anonym da :-))
snartmammapåny Skrevet 9. mai 2007 #4 Skrevet 9. mai 2007 Min blir 4 uker i morgen. Ser vi hadde termin samme dag vi HI, fødte du 11 april eller?(siden babyen din er en mnd i dag) jeg fødte 12 april
Ny bebis i magen! Skrevet 9. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 9. mai 2007 Jeg fødte 9 april! Min sønn er så snill det er en fryd. Sover og spiser og pludrer i vei. Er så hærlig med sånne små. Hvordan er deres om natta? Min vokner hver 3 time ca for å spise, men så sovner han bare til igjen.
Ny bebis i magen! Skrevet 9. mai 2007 Forfatter #6 Skrevet 9. mai 2007 4 uker og to dager da. men født 9 april og i dag er det 9 mai. da er han en mnd da vel? Men teller vel helst uker jeg da.
Gjest Skrevet 9. mai 2007 #7 Skrevet 9. mai 2007 Jeg er her også! Baby født 6 april. Stort sett snill som dagen er lang, sover og spiser. Og litt våken og titter på oss innimellom... Men sint som et uvær hvis det er rap på lur ;0)
Ny bebis i magen! Skrevet 9. mai 2007 Forfatter #8 Skrevet 9. mai 2007 Min er plaget med litt luft i magen, så standard hver morgen sånn i 9 tiden og litt utover ligger han og presser og jobber til det plutselig braker løst i bleia, og da blir han så fornøyd. Men høres ut som han kaver skikkelig da. Lurer på å prøve amme-te. Har hørt det skal hjelpe litt.
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 9. mai 2007 #9 Skrevet 9. mai 2007 Hun sover faktisk utrolig godt på natta. Har hendt noen netter allerede at hun har fått siste kveldspuppen i 22-23 tiden, og ikke våknet før 4.30-5 tiden. I går fikk hun siste puppen mens jeg så på Frustrerte fruer og våknet igjen kl 4.40 i natt for påfyll, og sov så igjen til kl 7.40... Håper virkelig det kan vedvare slik. I går på dagen var hun litt utilpass eneste, tror hun hadde vondt i magen,samtidig som hun er tett i nesa. Skulle bare ligge på brystet til meg eller sambo og sove, så fort vi la henne ned, så våknet hun og ville ikke roe seg. Men i dag har hun sovet godt i bagen sin hele dagen... Mamma har fått gjort såååå mye. Skiftet til sommergardiner, vasket gulv, tørket støv, ryddet storesøsters rom (og det er ikke gjort på 5 min for å si det slik), og ryddet skikkelig her... Deilig..
snartmammapåny Skrevet 9. mai 2007 #10 Skrevet 9. mai 2007 Min sover ikke noe særlig på dagen, så han kaver seg selv så trøtt at det bare blir sutring. Har vært mye plaget med luft/kolikk på dagen og ettermiddag/kveld. Men var til kiropraktoren i går så håper på snarlig bedring. Er en engel om natta da. sover fra rundt midnatt til ca 6, spiser, og så sover han til 9-10.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå