Gå til innhold

Ei forferdelig natt!! (syteinnlegg)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nesten ikke sovet i natt..

Startet med at slimproppen begynte å gå igår, og var jo helt i ekstase at endelig skjedde det noe nytt..

Så kom natta.. Våknet kl 0310 med kraftige tak i mage/rygg og nedover i lysk/lår. Måtte puste meg igjennom den smerten, så gikk det over og et par sekunder etterpå var det på an igjen.. Snakk om forsmak på hva som venter en snart. Termin søndag 13.mai.

Sovnet igjen etter at jeg hadde tenkt over situasjonen ei stund. Våknet så i fem tiden igjen med smerter på samme plassene, men ikke så kraftige som i tre tiden. Etter å nesten å ligget i en time og hatt vondt nå siste gang, stod jeg opp.

Gått over noe nå, men er øm og føler et trykk nedover fra magen.

Kan noe være på gang på et veldig veldig tidlig stadium??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tydeligvis noe på gang hos deg,lykke til

Skrevet

Kanskje det er begynnelsen :)

Er jo helt normalt om du skulle føde nå da... Bare ei uke til terminen...

Lykke til!

Skrevet

Hei!

Du har termin en dag etter meg..

Krysser fingrene for at noe er på gang..

Forstår godt du må klage litt til oss..

Jeg hadde bomtur til føden natt til søndag jeg,jeg trodde det var igang,men det var det ikke.. Vondt var det og "riene" kom tett,helt til jeg fikk en seng der og sov som en stein i 2 timer,og så var det så å si borte etterpå..

Kjipt..

Lykke til !!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...