Gå til innhold

Takk til Raggsokk, ang brudesko!!!!!!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

fant de lekre skoene i sverige til litt over 300!!!!!!!!!! KUPP! har virkelig lett over alt og disse var kjempe gode på og lekre.

 

Klem til raggsokk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så kjekt :) Kanskje det er samme jeg har kjøpt.. Hvordan ser de ut da? Jeg betalte 340 kr for mine.. Helt utrolig!! Hadde forventet meg større pris enn det..

Skrevet

kjøpte de med sløyfe på siden, likte de andre men de kan jeg ikke ha til kjolen. nervene i boks?

Skrevet

De prøvde jeg og, men syns de ble så trange.. hehe, store føtter jeg seh!! Så jeg endte opp med de helt enkle hvite med litt hæl på. Var sånn jeg i utgangspunktet ville ha også, så jeg er superfornøyd. Gode å gå med er de også..

 

Merker nervene begynner å komme nå ja.. Huff, ikke lenge igjen. Ble litt roligere etter vi var i kirken da. Ble litt klokere begge to.. hehe.. Men det som bekymrer meg nå er at vi fortsatt ikke har leid klær til A. Må få ut fingern snart.. Når det er fiksa kan vi slappe av.. Da er det bare resten igjen. Dere da?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...