An-Mai Skrevet 5. mai 2007 #1 Skrevet 5. mai 2007 er det fler her som har verkende ledd i hender og fingre? skjønner ikke hva det kan være.. kan det være vann/hevelse som gjør det?har 10 dager igjen til termin og har fått veldig mye vann i kroppen den siste uken. noen som vet eller som har det på samme måte?
VinterSol+2 Skrevet 5. mai 2007 #2 Skrevet 5. mai 2007 har helt sikkert noe med vann i kroppen å gjøre! prøv å strekke ut en del, for å få blodgjennomstrømningen i gang, det hjelper ofte litt. også varmt bad om du har muligheten! god bedring:)
An-Mai Skrevet 5. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 5. mai 2007 takk takk.ja det er nok sikkert bare det takk for svar
barb81*har født!* Skrevet 5. mai 2007 #4 Skrevet 5. mai 2007 antageligvis vann i kroppen ja. drikk masse vann, og unngå salt (salt binder jo vann) det er ubehagelig med verking i leddene, men går forhåpentligvis over snart:)
lite jentenurk Skrevet 6. mai 2007 #5 Skrevet 6. mai 2007 Heisan! har det akkurat som deg verker i leddene i fingrene, og i føttene spes anklene. Vet heller ikke hva det er, men har fått en del vann i kroppen så regner med at det er det som er årsaken?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå