Anonym bruker Skrevet 5. mai 2007 #1 Skrevet 5. mai 2007 Noen som opplever lignende? Er vondt å puste, generelt vondt uansett hva jeg gjør. Blir nesten litt redd...Kjennes ut som det kommer av at magen er proppe full og at det rett og slett ikke er plass nok der inne. Er 33 uker så har jo en del uker til som babyen skal vokse seg stor og god. Hvordan skal dette ende??? Noen som har opplevd dette selv eller vet om det er normalt å kjenne det sånn?
Louise-and3girls Skrevet 6. mai 2007 #2 Skrevet 6. mai 2007 Jeg hadde sånne smerter etter at jeg hadde spist rød fisk. jeg har alltid kunne spise det før, men etter første svangerskap har jeg utviklet en allergisk reaksjon. De få gangene jeg har spist det, har jeg fått voldsomme smerter i mellomgulvet/brystet. Jeg er nesten syk i et døgn og kaster masse opp. Jeg har så vondt da at jeg ikke kan røre meg. Kjennes ut som matforgiftning på meg. Nå vet jo ikke jeg om du har spist noe du ikke tåler, men ville bare dele min erfaring.
AE❤️ Skrevet 6. mai 2007 #3 Skrevet 6. mai 2007 Jeg hadde ringt lege, smerter i mellomgulvet, opp mot brystet kan være tegn på svangerskapsforgiftning! Eller så kan det jo bare være at babyen presser. Men lege/jordmor har sakt at man skal være obs på sånne smerter som det du beskriver.
Anonym bruker Skrevet 6. mai 2007 #4 Skrevet 6. mai 2007 Ikke bekymre deg for svangerskapsforgift med det første, sjansen for at det er det er faktisk liten. Aller helst er det nok noe du har spist, eller at fordøyelsen bruker mye lenger tid nå og spesielt framover når det blir trangere for innvollene. Jeg har hatt mye vonde smerter i hele magen, men spesielt på oversiden mot ribbeina, men det var ingenting som var farlig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå