Gå til innhold

Hvor sover deres nyfødte på dagen? Og hvordan sovner de?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en baby på 1 mnd som til nå har sovnet på sofaen rett etter å ha fått pupp, og sovet godt det meste av dagen. Nå tenkte jeg å prøve å få henne til å sovne i vugge i stedet for. Men det er ikke lett, og mye tid går på å få henne til å roe seg der.

Hva gjør dere? Er det for tidlig å lage slike rutiner?

 

Hun sover godt om natten, og er rolig i vognen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

småen er snart 1 mnd gammel. Sover i vogga på stua om dagen. Han sovner stort sett i armene til mamma eller pappa, så legger vi han i vogga når han sover. Han er flaskebaby så blir ikke til at han sovner med puppen, men noen ganger sovner han når vi skal rape han. Det hender noen ganger at han sovner om vi legger han våken oppi vogga, men det er igrunnen litt skjeldent;)

Småen er ikke noe særlig til dagsover, er plaget av en del kolikksmerter om dagen, så har blitt en del bæring.

Han sovner lett i sengen sin om natten da heldigvis. Var litt redd at all bæringen og bussingen i søvn på dagen skulle ødelegge nattesøvnen også, men det har gått bra til nå iallefall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...