Betten1 Skrevet 4. mai 2007 #1 Skrevet 4. mai 2007 Jeg var på ultralyd i går og gjett om jeg ble sjokket. For jordmor spurte meg hva jeg så og jeg svarte et hode og så flyttet hun på proben og spurte en gang til Hva ser du nå da? og jeg svarte som første gang et hode. Så så jeg at hun smilte så lurt og da begynte det å gå opp for meg at det var to hoder. Så ja jeg venter eneggede tvillinger. Det er bare helt fantastisk og skremmende på samme tid. Jeg hadde ikke misstnekt dette for nå er jeg i uke 17+4 i følge jordmor i går og jeg har bare lagt på meg en kilo så ingenting unormalt med det. Så om det er andre der ute som venter tvillinger i Bergensområdet er jeg glad for å få kontakt med dere! Min termin ble forandret tl 10 oktober en dag frem bare fra det jeg selv hadde funnet ut.
Tussa og Sofie Skrevet 4. mai 2007 #2 Skrevet 4. mai 2007 OJ, så utrolig gøy! Men skjønner at det er litt sjokk ja, det betyr jo at man må tenke litt på nytt i de praktiske baner ;o) Har dere kjøpt vogn enda? Gratulerer!
bodilnf Skrevet 4. mai 2007 #3 Skrevet 4. mai 2007 Gratulerer! Det er spennende og spesielt å skulle ha to stykker. Jeg er selv gravid med tvillinger, men ikke fra Bergen. Velkommen over på "tvillinger og flerlinger" forumet :-)
Mamma til snart 4 Skrevet 4. mai 2007 #4 Skrevet 4. mai 2007 så kjekt da;=) må være litt av ett sjokk, men også en kjempe nyhet=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå