Gjest mammaen til Odin og Tiril Skrevet 4. mai 2007 #1 Skrevet 4. mai 2007 Noen som har noen "forslag"? tror det er på tide nå,han går og sier æaj bleie æsj bleie,og blir helt hysterisk når han bæsjer.. han er 2år og 3mnd..
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2007 #2 Skrevet 4. mai 2007 Startert med dotrening på dattern min da hun var nesten 2år.Begynte først en uke med og ta henne jevnlig på do/potte mens hun fortsatt brukte up and go bleie.så etter en uke tok jeg bleien av og sa at nå var det bare do/potte..endel uhell første uka,men hun skjønte fort at det var ekkelt og tisse på seg/bæsje på seg hvis hun ikke sa ifra at hun skulle på do.så etter 2uker var hun helt tørr...dette var kanskje litt raskere enn de fleste..vet det er mange som gir belønninger og slikt og for etter hvor flink de er til og gå på do!
Gjest mammaen til Odin og Tiril Skrevet 4. mai 2007 #3 Skrevet 4. mai 2007 Oki=)takk for svar,e får se hva e finner på noen andre som vil komme med innspill?
vinterkyss *gutt+jente+gutt* Skrevet 4. mai 2007 #4 Skrevet 4. mai 2007 Sønnen min er 2år og 2mnd. Vi har så vidt akkurat begynt nå! Dette fordi han syns det er ekkelt med bleie (prøver å ta den av så fort han har tisset eller bæsjet i den) Han sier selv ifra før han bæsjer, så det er ikke noe problem! Men tissinga blir det nok værre med! Har nå innført "klistermerkesystem" på doen. Hver gang han tisser eller bæsjer på doen, får han velge seg et klistermerke, som han selv setter på et ark. Når arket er fullt, skal vi henge det i ramme på rommet hans! Det er stor stas! Kommer ikke til å stresse noe særlig med det før det blir varmere, og han kan være mye ute, uten bleie. Nå spør jeg bare flere ganger om dagen om han må på do!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå