Sørland-snuppa Skrevet 4. mai 2007 #1 Skrevet 4. mai 2007 Jeg har begynt og klø litt på magen. sa i fra til legen på Tirstag. men hun viste ikke hvorfor.Blodtrykk og alt annet var fint så. det har bare blitt verre og verre nå og jeg blir sprø av den kløen. Nå har jeg i tilegg fått masse utslett på magen. Er det noen andre som har det slik? eller noen som har hørt om det før, og kansje vet hvorfor jeg kan klø og få utslett? Jeg tenkte litt på at det kansje er fordi hunden på magen strekker seg veldig mye nå og blir veldig tynn. og blir kansje derfor mer ømfintlig på ting. som vaskepulver foreksempel. Høres det logisk ut? kan det vere andre årsaker tro?
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2007 #2 Skrevet 4. mai 2007 kan jo være starten på sv.kløe,du kan jo be om,at det blir tatt blodprøve for å sjekke leververdiene dine.lykke til
Sørland-snuppa Skrevet 4. mai 2007 Forfatter #3 Skrevet 4. mai 2007 ok. hva vil det si egentlig. er det farlig?
#Aurora har tre gutter# Skrevet 4. mai 2007 #4 Skrevet 4. mai 2007 kan være svangerskapskløe,kan være litt farlig.Men kan også være huden som strekkes på magen.Men sjekk opp det.
Sørland-snuppa Skrevet 4. mai 2007 Forfatter #5 Skrevet 4. mai 2007 ok. snakka med legesenteret nå. jeg skal komme ned om en halv time så skal de skjekke det. takk for hjelpa
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå